לקוחות יקרים, פרטי המוצרים המופיעים באתר אינם עדכניים. עמכם הסליחה, הנושא בטיפול.
ליצירת קשר נא לפנות לטלפון 03-5599644. תודה רבה, צוות עמישי.

לקוחות יקרים, פרטי המוצרים המופיעים באתר אינם עדכניים. עמכם הסליחה, הנושא בטיפול.
ליצירת קשר נא לפנות לטלפון 03-5599644. תודה רבה, צוות עמישי.

Close
חיפוש
Filters
RSS

בלוג

משפצים? מצוין, אנחנו אתכם!

משפצים? מצוין, אנחנו אתכם!

אתם תתמקדו בחזון, אנחנו נעזור לכם להוציא אותו לפועל

כל אדריכל ומעצב מנוסים יודעים ששום דבר לא נגמר עד שבוחרים את הפרזול המתאים. אבל בחירה בפרזול המתאים תלויה לא רק בבחירת העיצוב הנכון או המותגים המוכרים; עליה תחילה להיות מבוססת על בניית שיתוף-פעולה עם חברת הפרזול, וההסבר לכך הוא פשוט – 

שיתוף פעולה פורה בין אדריכלים לחברת הפרזול מאפשר התאמה אישית ומדויקת של אביזרי הפרזול הנכונים לתכנון אופטימלי של המבנה. החל מפרזול להנגשת מבנים ציבוריים עבור מוגבלי תנועה, דרך מוצרי פרזול מעוצבים, צירים ובריחים, פרזול לזכוכית, מנעו וצילינדרים, ועד אבזור לדלתות אש, הידע המקצועי שלנו יעניק לתכנון שלכם ערך מוסף, יקצר לכם תהליכים ויבטיח פרזול איכותי שיחזיק לאורך זמן.

אבל למה להסתפק רק במוצרים? בעמישי אנו מציעים שירות ליווי ייעודי לאדריכלים, הכולל:

  1.        ייעוץ והתאמה. אתם מביאים את התכניות, אנחנו מייעצים לכם איזה אביזרי פרזול מתאימים לתכנון שלכם, ואף מציעים ייבוא פרטני של מוצרים מיוחדים.

 

  1.        סיוע במכרזים. עם ניסיון עשיר בהגשת השתתפות במכרזים, צוות המומחים של עמישי ילווה אתכם צעד אחר צעד ויסייע בצד הטכני של ההגשה על מנת למקסם את זכייתכם במכרז.

 

  1.        השלמת שרטוטים. כדי לייצר תהליך עבודה חלק וללא עיכובים, אנו יודעים לקרוא את התכניות האדריכליות ולהתאים לכם את המוצרים המתאימים.

 

במלים אחרות, בחירה חכמה ומוקפדת של אביזרי פרזול תאפשר לכם, אדריכלים ומעצבי פנים, להוציא לפועל את החזון שלכם בצורה האיכותית ביותר, המשתלמת ביותר והבטוחה ביותר.

 

כיד ימינם של לקוחותנו האדריכלים, אנו שמחים ללוות אתכם בכל תכנית, מורכבת ככל שתהיה. את הפרטים הטכניים – אנחנו כבר נשלים.

 

רוצים לדבר על ליווי ייעודי לאדריכלים? צריכים ייעוץ מקצועי ללא עלות?

אנחנו כאן, דברו איתנו >

 

בטיחות הילדים בבית

בטיחות הילדים בביתבטיחות הילדים בבית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק.למרקל אס לכימפו, דול,

ליווי אדריכלים ומעצבי פנים

ליווי אדריכלים ומעצבי פניםtליווי אדריכלים ומעצבי פנים לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי סחטיר בלובק.למרקל אס לכימפו, דול,

Categories
בלוג